HAKKIMIZDA

Beymar Mermer Madencilik, sektörde 2012 Nisan ayında Bilecik’te kurulmuş ve şuan faaliyette olan Bilecik Vezirhan bölgesindeki Bej ocağı, Eskişehir Beyyayla bölgesindeki capucino ve açık bej ocağıyla üretime devam etmektedir. Beymar ’ın sektördeki faaliyet alanıham blok ihracatı, ebatlı ve değişik yüzey işleme yöntemleriyle işlenmiş doğal taş ihracatının yanı sıra iç pazarda da oldukça geniş bir müşteri portföyüne hizmet etmektedir.Şirketimiz kısa sürede Rosalya ve Bej mermerinin dünyadaki en büyük üreticileri arasında yerini almıştır.2012 yılından itibaren çok çeşitli makine parkuruyla fabrika işletmeciliğine girerek üretimini artıran ve geliştiren şirketimiz 13.000 m2 lik alanıyla üretime ve Ar-Ge çalışmalarına sürekli kaynak aktarmaktadır. Tüm bunların sonucunda Beymar Mermer, tüm ürünlerini ÇİN ,HİNDİSTAN,YUNANİSTAN,SUUDİ ARABİSTAN, BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ,DUBAİ, MISIR, KATAR, IRAK, RUSYA, UKRAYNA, NİJERYA, İSRAİL başta olmak üzere dünyanın çeşitli bölgelerine ihraç etmektedir.


Beymar Mermerin, Beymar Rosa ocağının yanında Bursa Beige, Düzce Beige, Jaguar,Blue King, Dolamit ve Traverten çeşitleri gibi meşhur ve beğenilen farklı ürünleri de bulunmaktadır.


Beymar profesyonel ekibiyle müşterilerini tam anlamıyla tatmin etmek için hizmet vermektedir. Yeni materyallerin bulunması, müşterilerin ziyareti, siparişlerin takibi, kalite kontrolün yapılması, paketleme ve yükleme Beymar’ın verdiği hizmetlerden sadece başlıcalarıdır.


Kaliteli Ürün, Müşteri memnuniyeti, verimli üretim ve yenilikleri sektörümüze katmak misyonumuzdur.


Vizyonumuz blok ve ebatlı mermerlerimizi müşterilerimizin istediği şekilde kaliteli ürünlere dönüştürerek, doğal taş sektörüne hizmet etmek, araştırmalara devam ederek BEYMAR markasını devam ettirmektir.Beymar Mermer | Sizin İçin Çalışıyoruz...© 2012 Tüm hakları Saklıdır.. Bilecik Ajans